Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ode aduse vecinilor

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ode aduse vecinilor Empty Ode aduse vecinilor Fri Mar 11, 2011 9:00 am

c6t9

c6t9

Dacă tot discutăm despre vecini, eu nu am avut parte de exemplare prea bune.

Toți construiau câte ceva. Unii ani de zile.

Dar de departe cele mai mișto au fost gagicile.

Una (și prima) o voi ține minte toată viața, pentru că nici în filme nu auzi așa ceva. În plus gemea așa de tare că se auzea din stradă și uneori aveam senzația că zgâria pereții de plăcere. Foarte ciudat. Era o tipă care se mula pe imaginea unei femei de afaceri bine îmbrăcate și foarte ok când ne întâlneam.

Alta la fel. După o vreme probabil că s-a plâns cineva pe scară, că ajunsesem să ascult muzică noaptea pe anumite perioade de timp, uneori chiar ore Very Happy .
Când a dispărut muzica, am crezut că s-a mutat, dar după câteva luni am observat că vine bebe.

În altă parte am avut deasupra un tip. Și ăsta aducea acasă specimene care urlau de plăcere, cred că în balcon sau pe geam.

Damn. Clar viața bate filmul!

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

2Ode aduse vecinilor Empty Re: Ode aduse vecinilor Fri Mar 11, 2011 9:17 am

Aer Curat

Aer Curat

Laughing
Oamenii nu aveau inhibitii, retineri sau alte abtineri; insa se pare ca nici potentiometru de volum si nici putin mai mult bun simt, nu aveau.

3Ode aduse vecinilor Empty Re: Ode aduse vecinilor Fri Mar 11, 2011 10:14 am

ska

ska

c6t9 wrote:
Una (și prima) o voi ține minte toată viața, pentru că nici în filme nu auzi așa ceva. În plus gemea așa de tare că se auzea din stradă și uneori aveam senzația că zgâria pereții de plăcere. Foarte ciudat. Era o tipă care se mula pe imaginea unei femei de afaceri bine îmbrăcate și foarte ok când ne întâlneam.
daca stiam ca erati vecini, pe cuvant ca treceam si pe la tine, sa stam la o poveste... Laughing Laughing Laughing

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum