Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Split din "Prin București"

+3
alexx_88
c6t9
1QVIPER
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 12:29 pm

1QVIPER

1QVIPER

Cand te duci la lucru sau undeva unde te duci des, mergi permanent pe acelasi traseu? Mie unul imi place sa mai diversific, desi in final ajung tot acolo Wink

2Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 12:36 pm

c6t9

c6t9

alexx_88 wrote:
Si totusi, de ce forum nou?

Poți începe să citești aici, de la coadă la cap.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

3Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 12:54 pm

alexx_88



Cata, am citit, stiu discutia, dar parerea mea este ca subiecte atat de usoare de discutie, subiecte care nu ating pe niciunul dintre participanti, nu ar trebui sa starneasca astfel de evenimente.

In definitiv, nu ar fi de ras ca oameni care au dezvoltat o relatie de amicitie, poate chiar prietenie, sa se certe din cauza caracteristicilor unui fierbator de cafea sau a unui scaun de birou? Ce e asa special la niste table de s-a ajuns aici?

Nu vreau sa judec pe nimeni, doar va invit sa va puneti intrebarile astea. Smile

O seara excelenta!

4Split din "Prin București" Empty Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 1:29 pm

c6t9

c6t9

N-am cerut nimănui să vină aici, n-am furat nici un membru, n-am făcut un forum pentru profitul meu sau altceva de acest gen care să aducă atingere garajului.

Vine cine vrea și se discută în limitele regulamentului.

Și culmea, adresa am comunicat-o unui singur membru.

N-am nici o vină dacă aici deja s-au mai preconizat 2 întâlniri, am mai fost invitat de către 2 membrii în viitorul apropiat. Înțeleg că de aici a plecat discuția.

Eu n-am făcut nici o întâlnire paralelă cu nimeni. M-am văzut cu tibi, 1q m-a invitat la poze, adytzu a ieșit și el la o plimbare și cam atât.

Am mers mult pe jos, am stat la coadă la colaci, am pozat luna (și altele, chestii mai personale), ne-am uitat după păsări și pești, ne-am uitat la o bărcuță și am plecat acasă.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

5Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 1:43 pm

Aer Curat

Aer Curat

Nu vad care-i legatura dintre acest loc de discutii si un alt loc de discutie existent.
Si cu atat mai putin de ce Cata ar trebui sa fie pus in postura de a da explicatii.
In (respectiva) alta parte s-a transmis clar, nu-ti convine ce decizie ia administrarea (ca vor sa se considere dictatura), esti liber sa pleci. Si nici macar asta nu a fost motivul pt deschiderea acestui loc de discutii.

6Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 1:56 pm

alexx_88



Eu nu am cerut explicatii in sensul formal al cuvantului. Pur si simplu doream sa inteleg de ce se ajunge la consecinte atat de grave din lucruri atat de marunte.

Eu il respect si l-am respectat pe cata si pe toti cei care postati aici. Dar nu cred ca un conflict de idei trebuie sa se transforme vreodata intr-un conflict al persoanelor din spatele ideilor.

In fine, nu cred ca e nevoie sa vin eu sa va zic lucrurile astea. Am inteles in principiu motivele.

7Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:10 pm

c6t9

c6t9

Trist e că adytzu a lovit niște corzi sensibile și a fost prost înțeles.

Îmi pare rău.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

8Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:14 pm

pejte



Regulament:
[...]Evitați ostilitatea față de ceilalți utilizatori și mai ales față de motoarele diesel.

lol!

9Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:16 pm

1QVIPER

1QVIPER

Si mai trist e ca au sarit pe mine ca ulii de parca le-am incalcat drepturile sau proprietatea privata... Ei bine, promit sa tac (desi imi vin multe la degete). Pana mea, linistea mea e mai importanta.

10Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:22 pm

c6t9

c6t9

Și uite așa s-a născut acest forum.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

11Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:23 pm

Aer Curat

Aer Curat

1QVIPER wrote:.......... Ei bine, ....... (desi imi vin multe la degete). Pana mea, linistea mea e mai importanta.
Ai dreptate.

12Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:30 pm

1QVIPER

1QVIPER

Si tu ai o bere Wink

13Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 2:35 pm

Aer Curat

Aer Curat

O bem impreuna. Smile

14Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Sun Mar 13, 2011 11:46 pm

ska

ska

cam multa tensiune...
oare o fi de la primavara?

sper ca spiritele sa se mai aseze. totusi, pana la urma apa trece... Smile

va tzuc.

15Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Mon Jul 04, 2011 11:37 am

bleunightdanger

bleunightdanger

si eu care credeam ca sunt alte motive in spatele "abandonului".... sincer imi pare rau sa nu va mai vad pe garaj... Crying or Very sad

16Split din "Prin București" Empty Re: Split din "Prin București" Mon Jul 04, 2011 12:00 pm

c6t9

c6t9

Și mie mi-e dor de voi, dar așa e în viață.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum